Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'fikumiku_15'@'10.254.34.219' (using password: YES) in /home2/dokoapl1/public_html/naurlop.com/pliki/polaczenie.php on line 12 Warning: mysql_select_db(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2 "No such file or directory") in /home2/dokoapl1/public_html/naurlop.com/pliki/polaczenie.php on line 13 Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home2/dokoapl1/public_html/naurlop.com/pliki/polaczenie.php on line 13 Warning: mysql_query(): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2 "No such file or directory") in /home2/dokoapl1/public_html/naurlop.com/top.php on line 464 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home2/dokoapl1/public_html/naurlop.com/top.php on line 464 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/dokoapl1/public_html/naurlop.com/top.php on line 465

Dołącz do nas i odkryj
znaczenie słów "pełne obłożenie obiektu"

Nasza firma prowadzi najczęściej odwiedzany przez internautów serwis prezentujący obiekty noclegowe w aktywnych turystycznie nadmorskich miejscowościach.
 • Zajmujemy najwyższe pozycje w wyszukiwarce google.pl pod hasłami związanymi z noclegami w Polsce dzięki czemu nasz serwis każdego dnia odwiedzany jest przez tysiące osób poszukujących noclegów nad morzem.

Inne nasze atuty to:
 • Estetyczna, atrakcyjna szata graficzna
 • Wysoka funkcjonalność zapewniona m.in. dzięki znajdującej się w serwisach wewnętrznej wyszukiwarce wyszukującej wg takich kryteriów jak odległość budynku od morza, zniżki dla dzieci, możliwość przyjazdu ze zwierzakiem i innych.
 • Przejrzystość. Odwiedzający w łatwy sposób mogą odnaleźć interesujący ich obiekt bez błądzenia wśród licznych łączy prowadzących do nieinteresujących ich informacji i reklam jak zdarza się to w innych serwisach.
Dzięki licznym zaletom serwisu prezentowane przez nas obiekty wzbudzają zainteresowanie internautów zaspokajając tym samym w pełni potrzeby reklamowe właścicieli obiektów noclegowych. Wykupując u nas prezentacje nie musisz martwić się już o pełne wykorzystanie miejsc noclegowych w Twoim obiekcie - to my pracujemy aby Twoje zyski były najwyższe.


Oferujemy Ci dwa rodzaje prezentacji:

 • PREZENTACJA ZWYKŁA
  koszt dodania obiektu to tylko 120 zł brutto
  Obiekt wyświetlany jest przez okres jednego roku


 • PREZENTACJA PRIORYTETOWA
  Koszt dodania obiektu to tylko 298 zł brutto
  Obiekt wyświetlany jest przez okres jednego roku na pierwszej stronie listy obiektów z danego miasta

Aby dodać obiekt KLIKNIJ TUTAJ i wypełnij formularz zgłoszeniowy.Baner GÓRNY

Oferujemy także reklamę w formie banera rotacyjnego. Będzie się on znajdował na wszystkich stronach serwisu bezpośrednio pod topem. Baner będzie wyświetlany na zasadzie tzw rotatora czyli będą się wyświetlać na zmianę maksymalnie 4 różne banery.

Wymiary banera to 980/140 pikseli a maksymalny rozmiar to 110 KB. Baner powinien być wykonany w jednym z następujacych formatów: SWF, GIF, JPEG lub PNG.Baner BOCZNY

Baner będzie się znajdował w lewej kolumnie serwisu i będzie emitowany na stronie głównej i stronach ze spisem obiektów z poszczególnych miast. Jest to baner stały czyli nie jest emitowany na przemian z innymi banerami.

Wymiary banera to 222/188 pikseli a maksymalny rozmiar to 40 KB. Baner powinien być wykonany w jednym z następujacych formatów: SWF, GIF, JPEG lub PNG.


Zaufali nam już między innymi:

Cennik banerów: (stawki za miesięc emisji w roku 2019)

Baner GÓRNYBaner BOCZNY
grudzień - marzec360 zł180 zł
kwiecień - maj490 zł300 zł
czerwiec - sierpień610 zł430 zł
wrzesień - listopad240 zł60 zł
Powyższe stawki są cenami brutto