Pobliskie miejscowości

Według typu obiektu

trekking i wycieczka na annapurna
Identyfikator obiektu 179 Wstecz
Sanatorium Panorama Morska
Jarosławiec - Sanatorium Panorama Morska - 1Jarosławiec - Sanatorium Panorama Morska - 2Jarosławiec - Sanatorium Panorama Morska - 3

O obiekcie

Nowo otwarty PARK WODNY PANORAMA MORSKA w Jarosławcu- kompleks zewnętrznych basenów ze stali nierdzewnej o pow. lustra wody ok 1500 m2 z podgrzewaną wodą z plażą i leżakami. BEZPŁATNY DLA GOŚCI Sanatorium PANORAMA MORSKA- czynny w miesiącach od maja do września 2008

Sanatorium „Panorama Morska” położone jest w centrum urokliwej i spokojnej miejscowości jaką jest Jarosławiec, 350 m od plaży. Bezpośredni kontakt Jarosławca z Morzem bałtyckim, piaszczystą plażą, czystym powietrzem i uznanym w Europie leczniczym, nasyconym jodem mikroklimatem, sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, rehabilitację i regenerację stanu zdrowia.

Sanatorium „Panorama Morska” to kompleks o powierzchni ok. 10 ha, który dysponuje ponad 400 pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, suszarką do włosów, telefonem, TV- SAT, radio-budzikiem, czajnikiem bezprzewodowym, lodówką, sejfem, ręcznikami i kosmetykami.

Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Pomorskie Centrum Rehabilitacji jest ośrodkiem rehabilitacyjnym, który oferuje szeroki zakres rehabilitacji. Organizujemy 14- dniowe turnusy rehabilitacyjne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym. Korzystanie z zabiegów poprzedza konsultacja lekarska. Zabiegi dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta.

Walorem naszego Sanatorium jest starannie zagospodarowany teren. Ogródki jordanowskie, oczka wodne, fontanny to elementy, które sprawiają wrażenie bycia w ogrodzie botanicznym.

Oprócz bajkowo zagospodarowanego terenu, spośród innych ośrodków rehabilitacyjnych, wyróżniamy się także bogato rozwiniętym programem rozrywkowo- kulturalnym. Codziennie organizowane są tu różnego rodzaju imprezy dla naszych gości, np. Wybory Miss, Festiwale piosenek, wieczory tematyczne z animacjami przy muzyce z poczęstunkiem, np. „Wieczór Meksykański”, „Świat według Nadmorskich Górali”, „Wesele” itd., ogniska z kiełbaskami, dyskoteki i wiele innych. Dodatkowymi atrakcjami są przejażdżki konne, bryczką, wycieczki rowerowe, zajęcia plastyczne, zajęcia integracyjne dla dzieci i wieczory integracyjne dla dorosłych.

Szczegółowe dane

  • Odległość od morza:350m
  • Pokoje:1os, 2os, 3os, 4os
  • Zniżki dla dzieci:TAK
  • Wyżywienie na miejscu:TAK
  • Parking na terenie posesji:TAK
  • Plac zabaw:TAK
  • Możliwość przyjazdu ze zwierzakiem:NIE

Dane kontaktowe

Strona www

Jarosławiec, ul. Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec
Tel.: (094) 34 82 997
Tel. kom.:

Dzwoniąc powołaj się na serwis Naurlop.com
Wstecz Oferta w bazie od 15.02.2008